Společenské odpoledne (říjen 2024)

Srdečně vás všechny zveme na jubilejní 40. společenské odpoledne, které po dvou letech pořádají naši kamarádi z SPMP Brno.

Setkání se uskuteční v sobotu 19. října 2024 od 14:00 hodin v sále hotelu Gregor v Brně – Modřicích. Hotel bude otevřený od 13:00 hodin, předpokládané ukončení akce je v 18:00 hodin.

K tanci a poslechu bude hrát pan Hruška a těšit se můžete také na vystoupení závodních tanečních párů.

Doprava: individuální. V případě dostatečného zájmu o společnou dopravu bude zajištěn autobus s odjezdem z Hodonína (dle domluvy z dalších nástupních míst). Zájem o dopravu autobusem uveďte při přihlášení. Cena dopravy je 100 Kč.

Cena: 300 Kč za každého účastníka. Tato cena zahrnuje vstupné a jídlo (smažený řízek, bramborový salát a pití).

Přihlášky: nejpozději do 8. července 2024 na níže uvedených kontaktech s uvedením počtu účastníků a informací, zda využijete společnou dopravu autobusem. Pokud jste se již přihlásili, není potřeba se znovu nahlašovat. Po tomto termínu přihlášeným účastníkům upřesníme, zda bude zajištěný autobus a pokud ano, tak také další pokyny k odjezdu.

Platba: vstupné a případně dopravu uhraďte prosím až po upřesnění, zda bude zajištěna doprava autobusem, nejpozději však do 15. srpna 2024 bankovním převodem na účet č. 1668230257/0100 (uveďte identifikaci plátce) nebo v hotovosti u paní Jarmily Čuprové nebo Jitky Soldánové.

Věříme, že stejně jako přátelé z Brna v hojném počtu navštěvují společenské odpoledne, které pořádá náš pobočný spolek, tak i my podpoříme jejich úsilí o zachování dlouholeté tradice této akce.

Těšíme se na setkání!