Členská schůze a úhrada členských příspěvků

Členská schůze a úhrada členských příspěvků

Členská schůze SPMP ČR pobočný spolek Hodonín se uskuteční v pátek 3. února 2017 od 15:30 hodin ve velkém sále restaurace Marina v Hodoníně. Společně se ohlédneme za uplynulým rokem a upřesníme plán akcí na rok 2017 (návrh plánu akcí je uvedený dále).


Na členské schůzi lze provést také úhradu ročního členského příspěvku v hotovosti, který činí 200,- Kč za člena resp. 100,- Kč za člena s mentálním postižením. Pokud nemáte možnost se členské schůze zúčastnit, a dosud jste členský příspěvek na rok 2017 nezaplatili, uhraďte jej prosím buď převodem na účet č. 1668230257/0100 (uveďte prosím vaše jméno kvůli identifikaci platby) nebo složenkou zaslanou na naši adresu (Erbenova 8, Hodonín, 695 03).

Zobrazit celé
PF 2017

PF 2017

Zobrazit celé
Fotogalerie

Fotogalerie

Všechny fotky z našich akcí naleznete v naší elektronické galerii. Tu naleznete na adrese http://spmp-hodonin.rajce.idnes.cz/ nebo je možné ji otevřít z kterékoliv stránky, když kliknete na symbol fotoaparátu v pravém horním rohu webu.

 

Zobrazit celé
Máme nové webové stránky

Máme nové webové stránky

Vážení a milí návštěvníci našich webových stránek. S ohledem na neplánovaný a nečekaný problém na serveru, který způsobil nefunkčnost našich stránek jsme se rozhodli, že této situace využijeme a požádali jsme společnost Implayo o vytvoření nové a moderní verze našeho webu.

Zobrazit celé