Společenské odpoledne

Blog image

Když jsme v loňském roce přebírali od přátel z SPMP Brno „štafetový kolík“ v pořádání Společenského odpoledne, věděli jsme, že pokračujeme v běhu na dlouhou trať. V sobotu 20. října 2018 se totiž konalo už 35. Společenské odpoledne SPMP. A nebylo to jediné výročí, které jsme společně s kamarády z Brna a Zlína mohli oslavovat. Před 45 lety bylo založeno SPMP v Hodoníně a na přelomu roku 2018 a 2019 si připomínáme i 50. výročí založení SPMP ČR. Jako malý narozeninový dárek dostali příchozí perníkové srdíčko, které nám upekla maminka Pavlínky Dohnálkové, paní Dagmar. I když jich zdobila 130, nebylo ani jedno stejné a pro někoho bylo opravdu těžké vybrat si to nejhezčí.

Zobrazit celé

Zájezd do Györu

Blog image

Na podzimní zájezd do termálních lázní vyrazil 2. října 2018 autobus zaplněný do posledního místa. Těšili jsme se, co nového nás čeká, protože na webu lázní byly avizované úpravy areálu. A rozhodně jsme nebyli zklamaní. Kromě nových lehátek se rekonstrukce dočkal venkovní tobogán, takže milovníci zatáček a šplouchnutí do vody si přišli na své. Ale užili jsme si opět všichni, protože návštěvníků bylo tentokrát v lázních velice málo, takže bublinky, vířivky a masážní trysky byly neustále k dispozici. Díky tomu, že vyšlo i počasí, odjížděli jsme všichni příjemně unavení a spokojení.

Zobrazit celé

Turnaj v bowlingu

Blog image

Když jsme letos na jaře na členské schůzi SPMP Hodonín od členů zjišťovali, čím bychom mohli zpestřit naši činnost, ozvalo se pár hlasů, že bowlingem. Zařadit tuto akci do ročního plánu nebyl vůbec žádný problém.

Zobrazit celé

Zdraví z přírody

Blog image

Víkendový pobyt „Zdraví z přírody“

Od ukončení Letního rehabilitačního pobytu v rekreačním středisku Kopánky uběhl sotva měsíc a my jsme se sem druhý zářijový víkend opět vrátili. Tentokrát však přijeli rodiče se svými dětmi na víkendový pobyt nazvaný „Zdraví z přírody“. Naše víkendové pobyty začínáme v pátek večer zpravidla společným posezením a tancem. Stejně tomu bylo i tentokrát. Nejprve jsme však popřáli Liborovi k jeho čtyřicátým narozeninám a pochutnali si na dobrotách, které pro nás s jeho maminkou připravili. Pak jsme se společně pustili do nácviku mazurky. Tu jsme trénovali na známou písničku „Měla babka čtyři jabka“. Jak taky jinak, když celý víkend byl o zdraví z přírody. A to přece jablka jsou. A mazurka se nám určitě bude hodit v říjnu na Společenském odpoledni.

Zobrazit celé

Letní rehabilitační pobyt 2018

Blog image

Informace o pobytu si můžete přečíst na táborovém blogu

lrp2018.blogspot.cz

Zobrazit celé