Mikulášské posezení

Blog image

Koncem listopadu jsme si kladli stejnou otázku jako každý rok. Kolik přijde na Mikulášskou besídku lidí? I díky příznivému počasí se v pátek 29. listopadu naše obavy rychle rozplynuly.

Zobrazit celé

36. společenské odpoledne SPMP

Blog image

Společenské odpoledne SPMP se po roce přesunulo z Hodonína do Brna. Protože dobře víme, kolik práce stojí za přípravou takové akce, naplánovali jsme si odjezd z Hodonína tak, abychom přijeli akorát – ani moc brzy, ani pozdě.

Zobrazit celé

Jóga se Sábou (listopad)

Blog image

V sobotu 9. listopadu jsme se v jógovém studiu Mariejoga v Hodoníně sešli na další lekci jógy se Sábou. A ta se tentokrát nesla v podzimním duchu.

Zobrazit celé

Babí léto v Györu

Blog image

Na předposlední říjnové úterý byl naplánovaný zájezd do Györu. Do termálních lázní se většinou jezdíme prohřívat v sychravých jarních a podzimních dnech, ale tentokrát bylo opravdové teplé babí léto.

Zobrazit celé

Podzimní turnaj v bowlingu aneb proč je potřeba dobře počítat

Blog image

Když jsme připravovali podzimní utkání v bowlingu, vzpomněli jsme si na předchozí setkání a dobře počítali. Při tom úplně prvním jsme objednali dvě dráhy. A třetí přiobjednávali. Při druhém jsme už vzali rovnou tři, jenže bylo opět potřeba ještě jednu dráhu přidat. Takže tentokrát jsme zamluvili drah rovnou pět... 

Zobrazit celé