Výlet na zámek Bučovice a prohlídka Templářských sklepů v Čejkovicích

Blog image

I když v sobotu 11. května mělo podle předpovědi počasí pršet, ráno bylo sice chladné, ale na déšť to nevypadalo. Na zámek v Bučovicích jsme byli všichni zvědaví, protože tam nikdo z nás ještě nebyl.

Zobrazit celé

Den Země v ZOO

Blog image

Poslední dubnovou neděli se v rámci oslav Dne Země konalo v ZOO Hodonín a na Ekocentru Dúbrava zábavné soutěžní odpoledne s podtitulem „Neplastuj aneb bez obalu o odpadu“. 

Zobrazit celé

Křížem krážem zeměkoulí - víkendový pobyt

Blog image

Že je možné být jeden v Americe, druhý v Africe a třetí den v Austrálii, si vyzkoušeli účastníci víkendového pobytu SPMP Hodonín. Ten se konal 26. – 28. dubna 2019 v penzionu Jana na Mlýnkách. Tam všichni během odpoledne dorazili, ale hned večer se ocitli v Jižní Americe na karnevale v Rio de Janeiru. Kostýmy sice možná nebyly tak honosné, ale zápal pro tanec určitě nebyl o nic menší!

Zobrazit celé

Jóga se Sábou

Blog image

Po úspěšném cvičení jógy loni v listopadu jsme se rozhodli zařadit další lekce i do letošního plánu akcí. A tak jsme se Sábou, která vede lekce powerjógy a dětské jógy, domluvili na dalším cvičení.

Zobrazit celé

Členská schůze

Blog image

Přestože těsně před členskou schůzí došlo ke změně termínu konání, dorazilo na schůzi úctyhodných 45 členů, což je více než třetina všech členů SPMP Hodonín. Možná k tomu přispělo pěkné počasí, které 8. března 2019 panovalo. Vysoká účast byla ale tentokrát opravdu důležitá, protože skončilo čtyřleté „úřadování“  výboru a kontrolorky SPMP Hodonín. Za jejich práci jim patří velké poděkování.

 

Zobrazit celé