Mikulášské posezení

Blog image

Přijde letos konečně i Mikuláš? To byla otázka, na kterou čekali odpověď účastníci Mikulášského posezení SPMP Hodonín. Díky příznivému počasí se jich sešlo ve velkém sále restaurace Marina v Hodoníně téměř devadesát.

Zobrazit celé

Jóga se Sábou

Blog image

Protože cvičení jógy se Sábou se setkalo s dobrým ohlasem na víkendovém pobytu i v rámci Letního rehabilitačního pobytu, rozhodli jsme se, že malou lekci jógy umožníme i těm, kteří se pobytů nemají možnost účastnit. A tak jsme si se Sábou domluvily dvě hodiny cvičení v jógovém studiu Marie Crlíkové v Hodoníně, kde Sába vede lekce powerjógy a dětské jógy.

Zobrazit celé

Společenské odpoledne

Blog image

Když jsme v loňském roce přebírali od přátel z SPMP Brno „štafetový kolík“ v pořádání Společenského odpoledne, věděli jsme, že pokračujeme v běhu na dlouhou trať. V sobotu 20. října 2018 se totiž konalo už 35. Společenské odpoledne SPMP. A nebylo to jediné výročí, které jsme společně s kamarády z Brna a Zlína mohli oslavovat. Před 45 lety bylo založeno SPMP v Hodoníně a na přelomu roku 2018 a 2019 si připomínáme i 50. výročí založení SPMP ČR. Jako malý narozeninový dárek dostali příchozí perníkové srdíčko, které nám upekla maminka Pavlínky Dohnálkové, paní Dagmar. I když jich zdobila 130, nebylo ani jedno stejné a pro někoho bylo opravdu těžké vybrat si to nejhezčí.

Zobrazit celé

Zájezd do Györu

Blog image

Na podzimní zájezd do termálních lázní vyrazil 2. října 2018 autobus zaplněný do posledního místa. Těšili jsme se, co nového nás čeká, protože na webu lázní byly avizované úpravy areálu. A rozhodně jsme nebyli zklamaní. Kromě nových lehátek se rekonstrukce dočkal venkovní tobogán, takže milovníci zatáček a šplouchnutí do vody si přišli na své. Ale užili jsme si opět všichni, protože návštěvníků bylo tentokrát v lázních velice málo, takže bublinky, vířivky a masážní trysky byly neustále k dispozici. Díky tomu, že vyšlo i počasí, odjížděli jsme všichni příjemně unavení a spokojení.

Zobrazit celé

Turnaj v bowlingu

Blog image

Když jsme letos na jaře na členské schůzi SPMP Hodonín od členů zjišťovali, čím bychom mohli zpestřit naši činnost, ozvalo se pár hlasů, že bowlingem. Zařadit tuto akci do ročního plánu nebyl vůbec žádný problém.

Zobrazit celé