Zájezd do Györu

Blog image

Jarní prázdniny a viry způsobily, že nás v úterý 12. února 2019 vyrazilo na jednodenní zájezd do Györu o něco méně než obvykle.

Zobrazit celé

Utkání v bowlingu

Blog image

Na první utkání v bowlingu, které se konalo loni na podzim, jsme zamluvili dvě dráhy a jednu jsme museli vzhledem k velkému počtu zájemců přiobjednat. Na letošní utkání už jsme se připravili lépe a rovnou objednali dráhy tři. Jenže už během přihlašování účastníků bylo jasné, že i to bude málo, takže jsme opět rychle zamluvili ještě jednu dráhu.

Zobrazit celé

Mikulášské posezení

Blog image

Přijde letos konečně i Mikuláš? To byla otázka, na kterou čekali odpověď účastníci Mikulášského posezení SPMP Hodonín. Díky příznivému počasí se jich sešlo ve velkém sále restaurace Marina v Hodoníně téměř devadesát.

Zobrazit celé

Jóga se Sábou

Blog image

Protože cvičení jógy se Sábou se setkalo s dobrým ohlasem na víkendovém pobytu i v rámci Letního rehabilitačního pobytu, rozhodli jsme se, že malou lekci jógy umožníme i těm, kteří se pobytů nemají možnost účastnit. A tak jsme si se Sábou domluvily dvě hodiny cvičení v jógovém studiu Marie Crlíkové v Hodoníně, kde Sába vede lekce powerjógy a dětské jógy.

Zobrazit celé

Společenské odpoledne

Blog image

Když jsme v loňském roce přebírali od přátel z SPMP Brno „štafetový kolík“ v pořádání Společenského odpoledne, věděli jsme, že pokračujeme v běhu na dlouhou trať. V sobotu 20. října 2018 se totiž konalo už 35. Společenské odpoledne SPMP. A nebylo to jediné výročí, které jsme společně s kamarády z Brna a Zlína mohli oslavovat. Před 45 lety bylo založeno SPMP v Hodoníně a na přelomu roku 2018 a 2019 si připomínáme i 50. výročí založení SPMP ČR. Jako malý narozeninový dárek dostali příchozí perníkové srdíčko, které nám upekla maminka Pavlínky Dohnálkové, paní Dagmar. I když jich zdobila 130, nebylo ani jedno stejné a pro někoho bylo opravdu těžké vybrat si to nejhezčí.

Zobrazit celé