Zdravé srdce plné lásky

Blog image

„Zdravé srdce plné lásky“. Takové bylo motto letošního jarního víkendového pobytu. Během něj si účastníci připomněli, že láska má hodně podob. V průběhu pátečního večera si nejprve rodiče zavzpomínali nad svými svatebními  fotografiemi. V sobotu se trochu sportovalo a zároveň  se zjišťovalo, jak jsou na tom naši sportovci s kondicí.

Zobrazit celé

Týdenní pobyt v hotelu MAS

Blog image

V polovině března jsme už počtvrté vyrazili na týdenní pobyt do hotelu MAS v Sezimově Ústí. Z celkem třicetičlenné skupiny jeli někteří už opakovaně, někteří se naopak účastnili poprvé.

Zobrazit celé

Členská schůze SPMP Hodonín

Blog image

V pátek 23. února se uskutečnila členská schůze SPMP ČR pobočný spolek Hodonín. Vzhledem k nepříznivému počasí dorazilo tentokrát méně členů než obvykle a to 37 členů s hlasovacím právem a dva hosté.

Zobrazit celé

Zájezd do Györu

Blog image

První letošní společnou akcí členů SPMP Hodonín byl zájezd do termálních lázní v Györu.

Zobrazit celé

Mikulášské posezení

Blog image

Letošní Mikulášské posezení se uskutečnilo v pátek 1. prosince. Naše obavy, že některé dojíždějící rodiče odradí počasí, se naštěstí nenaplnily. Velký sál restaurace Marína se od půl třetí pomalu plnil a při zahájení už byl zaplněný téměř osmdesáti účastníky. Než „vypukl“ hlavní program, mohli si příchozí v tvořivé dílničce poskládat z papíru andílka, ti šikovnější zvládli i papírového čerta.

Zobrazit celé