AKTUALIZOVÁNO Letní rehabilitační pobyt Kopánky

AKTUALIZOVÁNO Letní rehabilitační pobyt Kopánky

!!! Upozornění !!! 

Vzhledem k nejisté situaci a probíhající pandemii koronaviru aktuálně nevíme, zda se bude moci Letní rehabilitační tábor uskutečnit. Přípravy i nadále pokračují, ale zdraví a bezpečnost jsou přednější. Není proto v tuto chvíli nutné hradit zálohu na pobyt. Pokud jste ji již uhradili a pobyt by byl zrušen, platbu samozřejmě v plné výši vrátíme. Se všemi přihlášenými i nadále počítáme. Jakmile budeme vědět další podrobnosti, všechny účastníky včas informujeme. Děkujeme za pochopení.


Milí kamarádi!

Zveme Vás na letní rehabilitační pobyt, který pořádá SPMP ČR pobočný spolek Hodonín.

Téma letošního pobytu je CIRKUS KOPÁNKY.

Pobyt je určený pro mladé a dospělé lidi s mentálním a kombinovaným postižením. Zúčastnit se můžete samostatně nebo v doprovodu rodiče, sourozence či asistenta. Účastníci bez doprovodu jsou rozděleni do skupin po 10 - 12, o každou skupinu se starají dva vedoucí. Zdravotní péči zajišťuje zdravotník.

Hlavní náplní Letního rehabilitačního pobytu jsou tělovýchovné aktivity (sportovní hry, vycházky, plavání, rehabilitační cvičení) a rukodělné činnosti.

 

Termín:               středa 22. 7. 2020 – sobota 1. 8. 2020.

Místo:                  rekreační středisko Kopánky, Mikulčin vrch 214, 687 74 Starý Hrozenkov.

Ubytování:         dřevěné chaty rozdělené na dvě samostatné jednotky, každá pro 3 – 4 osoby s vlastním sociálním zařízením;

3 – 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením ve zděné budově.

Objekt není bezbariérový!

Strava:                5x denně včetně pitného režimu.

Doprava:            vlastní.

Cena:                  8100 Kč. Uvedená cena je bez dotace. I letos žádáme kromě Ministerstva zdravotnictví další instituce o dotaci či příspěvek. V případě získání finančních prostředků, bude cena úměrně snížena. Cena zahrnuje ubytování, stravu a náklady na zajištění programu.

 

V případě zájmu vyplňte, prosím, přihlášku a pošlete ji nejpozději do do 1. 3. 2020 na některý z kontaktů.

Zálohu ve výši 4000 Kč pak, prosím, uhraďte do 31. 3. 2020 osobně, poštou, nebo na účet 1668230257/0100 (uveďte, prosím, jméno kvůli identifikaci platby).

Další informace Vám na základě přihlášky zašleme do konce května.

Pokud máte kamaráda nebo kamarádku, který by se pobytu také rád zúčastnil a dopis od nás nedostal, předejte mu, prosím, na nás kontakt a my mu vše potřebné zašleme.

Těšíme se na Vás!