ZRUŠENO Týdenní pobyt 2020

ZRUŠENO Týdenní pobyt 2020

Vzhledem k trvajícím karanténním nařízením vlády a stávajícímu uzavření ubytovacích zařízení je pobyt zrušen. Děkujeme za pochopení.


Pro týdenní pobyt v roce 2020 jsme změnili lokalitu a na příští rok máme zamluvený pobyt v penzionu U Martina v Rokytně v krásném prostředí „srdce“ Vysočiny (www.penzionumartina.cz). Penzion jsme nevybrali náhodně, ale na doporučení kolegů z SPMP Brno, kteří sem opakovaně jezdí. Spolu s nimi již byli na pobytu i někteří naši členové.

Pobyt se uskuteční od 24. do 31. 5. 2020. Jeho cena je 3780 Kč  a zahrnuje ubytování na 7 nocí a polopenzi. Obědy je možné dokoupit v restauraci penzionu. Právě pro svou bohatou domácí kuchyni je penzion velmi oblíbený.

Ubytování je ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Na pokojích je televize a připojení k internetu. Penzion má k dispozici venkovní terasu, krytý bazén, hřiště a také místo, kde lze udělat táborák. Jeho okolí nabízí mnoho možností k procházkám či výletům. Ať už je to poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře (památka UNESCO), hrad Pernštejn nebo hrad Svojanov.

Doprava na pobyt je vlastní.

Abychom zbytečně neblokovali zamluvená místa, prosíme případné zájemce o pobyt o předběžnou přihlášku. Přihlásit se můžete nejpozději do 30. 11. 2019.