37. společenské odpoledne SPMP (listopad 2021)

V loňském roce se Společenské odpoledne v Hodoníně kvůli opatřením v souvislosti s pandemií covid-19 nekonalo, takže jsme s jeho organizací počítali letos. Protože ale SPMP Brno slaví padesáté výročí svého založení, dohodli jsme se s přáteli z Brna, že Společenské odpoledne se letos bude konat u nich.

Srdečně vás na toto tradiční setkání, které se uskuteční v sobotu 20. 11. 2021 v Modřicích v Hotelu Gregor, zveme. Začátek je ve 14 hodin, hotel bude otevřen od 13 hodin. Předpokládaný konec je v 18 hodin. K tanci a poslechu nám bude hrát pan Helán s kapelou a těšit se můžete na závodní taneční páry z taneční školy Danza. Celým odpolednem bude provázet pan Aleš Zbořil.

Vstupné na akci je 100 Kč, cena oběda s pitím je 200 Kč.

Přihlašujte se prosím u J. Soldánové nebo J. Čuprové nejpozději do 30. září 2021. Uveďte prosím, zda budete mít zájem i o oběd. Platba musí být provedena rovněž do 30. září 2021. Doprava na Společenské odpoledne je individuální. V případě, že by byl dostatečný zájem o společnou dopravu autobusem, je možné ji zajistit (případný zájem uveďte při přihlášení).

Sdílejte článek s ostatními!
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print