Týdenní pobyt (srpen 2020)

Místo zrušeného týdenního pobytu v penzionu U Martina (24. – 31. května 2020) jsme pro Vás zajistili pobyt v hotelu MESIT na Horní Bečvě. Tento pobyt se uskuteční v termínu od 23. do 28. srpna 2020.

Hotel Mesit
(zdroj: Hotel Mesit)

Cena: 4200 Kč pro dotovaného účastníka (účastník s mentálním postižením, pokud je držitelem průkazu ZTP/P, vztahuje se dotace i na další jednu osobu jako doprovod); 5700 Kč pro nedotované účastníky.

Cena zahrnuje:

  • ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích (všechny pokoje jsou dostupné výtahem);
  • plnou penzi;
  • úterní grilované speciality k večeři;
  • vířivou vanu 2 hodiny denně vyhrazenou pro naši skupinu;
  • vnitřní bazén s venkovní terasou na slunění s možností rezervace hodinu denně jen pro naši skupinu (do bazénu vedou schody).

U hotelu je dále k dispozici hřiště, cca 500m od hotelu se nachází vodní nádrž Horní Bečva, kam lze vyrazit na procházku. Podle domluvy můžeme naplánovat i výlet do Rožnova pod Radhoštěm (autobusová zastávka je cca 650 m od hotelu). V průběhu pobytu také počítáme s besedou s pracovnicemi poradny SPMP ČR na téma chráněné a podporované bydlení.

Doprava: autobusem z Hodonína, další nástupní místa dle domluvy. Bližší informace k odjezdu Vám zašleme začátkem srpna. Cena za dopravu autobusem na místo pobytu a zpět je 700 Kč za osobu.

Prosím o potvrzení Vaší účasti nejpozději do 30. června 2020. Do stejného termínu pobyt také uhraďte převodem na účet č. 1668230257/0100 (uveďte vaše jméno kvůli identifikaci platby) nebo složenkou na adresu uvedenou v hlavičce dopisu. Prosím o dodržení uvedeného termínu, neboť v hotelu je nutné potvrdit rezervaci a zaplatit zálohovou fakturu.

V případě dotazu neváhejte kontaktovat Jitku Soldánovou na telefonním čísle 605 725 472.

Sdílejte článek s ostatními!
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print