LRP Poklad na hradě Kopánky (červenec 2021)

I když jsou Kopánky momentálně krásně zasněžené, my už myslíme na léto. A protože navzdory složité době zůstáváme optimističtí, připravujeme Letní rehabilitační pobyt, na který Vás tímto srdečně zveme.

Zasněžené Kopánky

Pokud se pobytu chcete zúčastnit, pošlete nám prosím vyplněnou přihlášku (její součástí je i Poučení o zpracování os. údajů), abychom měli přibližný přehled o počtu zájemců. Jestli bude možné pobyt uspořádat, samozřejmě nemůžeme zaručit, ale když to bude jen trochu možné, určitě se do pátrání po pokladu na hradě Kopánky pustíme.

Základní informace

Pobyt je určený pro mladé a dospělé lidi s mentálním a kombinovaným postižením. Zúčastnit se můžete samostatně nebo v doprovodu rodiče, sourozence či asistenta. Účastníci bez doprovodu jsou rozděleni do skupin, o každou skupinu se starají dva vedoucí. Zdravotní péči zajišťuje zdravotník.
Hlavní náplní Letního rehabilitačního pobytu jsou tělovýchovné aktivity (sportovní hry, vycházky, plavání, rehabilitační cvičení) a rukodělné činnosti.

Termín:               středa 21. 7. 2021 – sobota 31. 7. 2021.

Místo:                  rekreační středisko Kopánky, Mikulčin vrch 214, 687 74 Starý Hrozenkov.

Ubytování:         dřevěné chaty rozdělené na dvě samostatné jednotky, každá pro 3 – 4 osoby s vlastním sociálním zařízením; 3 – 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením ve zděné budově. Objekt není bezbariérový!

Strava:                5x denně včetně pitného režimu.

Doprava:            vlastní.

Cena:                   8100 Kč. Uvedená cena je bez dotace. I letos žádáme kromě Ministerstva zdravotnictví také další instituce o dotaci či příspěvek. V případě získání finančních prostředků, bude cena úměrně snížena. Cena zahrnuje ubytování, stravu a náklady na zajištění programu.

V případě zájmu vyplňte, prosím, přihlášku (její součástí je i Poučení o zpracování os. údajů) a pošlete ji nejpozději do 1. 3. 2021 na některý z našich kontaktů, abychom měli předběžný přehled o počtu účastníků.

Vzhledem k pandemii COVID-19 v tuto chvíli nevíme, za jakých podmínek (a jestli vůbec) bude možné pobyt uskutečnit. Proto není třeba posílat zálohu na úhradu pobytu. Pokud se však rozhodnete přihlášku zrušit, dejte nám prosím včas vědět.

Další aktuální informace k pobytu Vám budeme průběžně zasílat na základě Vaší přihlášky.

Těšíme se na Vás a zdravíme Vás jménem všech, kteří pro Vás Letní rehabilitační pobyt připravují.

Sdílejte článek s ostatními!
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print