Podzimní víkendový pobyt (září 2016)

Poslední zářijový víkend jsme vyrazili s rodinkami a našimi „dětmi“ na víkendový pobyt na Mlýnky u Strážnice. Po několika chladnějších dnech se počasí rozhodlo nadělit nám ještě pár krásných slunečných dnů, takže jsme mohli ke hrám a soutěžím využít i okolí penzionu. A my jsme vskutku nelenili – z letního tábora na Kopánkách nám zůstalo ještě pár nevyřešených detektivních případů, takže jsme měli co dělat od rána do večera.

Nejprve jsme ale v pátek společně oslavili narozeniny dvou našich oslavenců. Kalorie z dobrot, které nám připravila Liduška, jsme museli hned vytancovat, abychom se druhý den mohli pustit do práce. Dopoledne jsme si sportem vylepšili svou kondici a pak už jsme pátrali v terénu. Po náročném výkonu jsme si vždy trochu odpočali při „papírovém“ uzavření případu. Večer jsme pak potrápili hlavy při vědomostní soutěži a nenechali jsme zahálet ani hlasivky a zazpívali si tak, jako už dlouho ne.

Další den nás nejprve čekala mravenčí práce při porovnávání otisků. A pak už jsme vyrazili na výpravu k přehradě, při které jsme pátrali po podezřelých osobách. Protože i tento úkol splnili všichni na jedničku, čekala na každého účastníka na závěr malá odměna.

Na fotky se podívejte v naší fotogalerii!