Týdenní pobyt v Piešťanech (červen 2019)

Po třech letech jsme změnili místo týdenního pobytu a místo do Sezimova Ústí vyrazili 14. června 2019 úplně na opačnou stranu. Na Slovensko.

Týdenní pobyt

Hotel Alegro, kde jsme byli ubytovaní, leží u vodní nádrže Síňava v těsné blízkosti Piešťan. A právě poloha hotelu umožňovala každému strávit týden podle vlastní chuti. Kdo chtěl, mohl odpočívat a slunit se u hotelu, kde se dalo v horkých dnech, které po celou dobu pobytu panovaly, osvěžit v menším bazénu. Příjemné byly i dlouhé procházky podél Síňavy. Někdo naopak zvolil procházku až do centra lázeňského městečka Piešťany. Tam bylo možné navštívit koupaliště, nebo posedět u dobré kávy či zmrzliny. Pro koho by byla cesta do Piešťan náročná, mohl využít dopravu, kterou zajišťoval hotel.

Součástí pobytu byly i procedury v rehabilitačním centru hotelu a večerní posezení u hudby. Někteří účastníci využili nabídky výletu do Čachtic na prohlídku Čachtického podzemí a do Parku miniatur v obci Podolie.

Ať už si každý zvolil, co chtěl, všichni jsme si určitě dobře odpočinuli a načerpali nové síly. A kam vyrazíme příští rok? Pro změnu na Vysočinu. Poslední týden v květnu nás čekají v Penzionu u Martina v obci Rokytno u Nového Města na Moravě.

Další fotografie najdete v naší galerii!