36. společenské odpoledne SPMP (listopad 2019)

Společenské odpoledne SPMP se po roce přesunulo z Hodonína do Brna. Protože dobře víme, kolik práce stojí za přípravou takové akce, naplánovali jsme si odjezd z Hodonína tak, abychom přijeli akorát – ani moc brzy, ani pozdě.

36. společenské odpoledne

Před půl jednou už jsme všichni čekali na dohodnutém místě odjezdu a vyhlíželi autobus. Jenže ten nikde. Proto jsme zavolali dopravci. A když se do telefonu ozvalo nepublikovatelné slovo, měli jsme jasno. Zapomněl na nás. Co teď? Naštěstí slíbil obratem vše zařídit. Tak jsme trpělivě (i když už trochu promrzle) čekali a po tři čtvrtě hodině dorazil náhradní autobus. Jak jsme byli rádi! Hned jsme volali do Brna, že bohužel nestihneme zahájení. Když jsme dorazili (nakonec s necelým půlhodinovým zpožděním), byla už zábava v plném proudu. Přesto organizátoři program na chvíli přerušili, aby nás přivítali, což bylo velice milé.

Radost ze setkání s kamarády, se kterými se na podobných akcí pravidelně potkáváme, dala rychle zapomenout na malou nepříjemnost s odjezdem. Během chvíle jsme se připojili k tanečníkům na parketě, a kdo zrovna netančil, tak si s chutí aspoň zazpíval. Nedočkavě jsme otevírali koupené losy a ti šťastnější se těšili z výher.

Jak už to tak ve společnosti přátel bývá, čas určený pro zábavu utekl velice rychle. Nezbývalo nám, než kamarádům z Brna poděkovat za krásné odpoledne a samozřejmě také převzít pomyslný štafetový kolík a pozvat všechny na XXXVII. Společenské odpoledne do Hodonína.

Nezapomeňte se podívat i na fotky!