Společenské odpoledne SPMP Brno (květen 2022)

Srdečně vás zveme na odložené Společenské odpoledne, které naši kamarádi pořádají k 50. výročí založení brněnského spolku SPMP. Setkání se uskuteční v sobotu 14. 5. 2022 v Modřicích v Hotelu Gregor. Začátek je ve 14 hodin, hotel bude otevřen od 13 hodin. Předpokládaný konec je v 18 hodin. K tanci a poslechu bude hrát pan Hruška se svou zpěvačkou a zazpívat přijde i pan Helán. Těšit se můžete také na závodní taneční páry z taneční školy Danza. Celým odpolednem bude provázet pan Aleš Zbořil.

Přihlašujte se prosím u J. Soldánové nebo J. Čuprové nejpozději do 28. února 2022. Uveďte prosím, zda budete mít zájem také o oběd.

Vstupné na akci je 100 Kč, cena oběda s pitím je 200 Kč. Vzhledem k nepředvídatelnému růstu cen mohou být tyto částky upraveny, proto zatím akci neplaťte.

Doprava na Společenské odpoledne je individuální. V případě dostatečného zájmu o společnou dopravu bude zajištěn autobus – zájem o dopravu autobusem uveďte při přihlášení. Podrobnosti k odjezdu včetně termínu úhrady, ceny za dopravu a také aktuálních podmínek pro účast, budou přihlášeným účastníkům včas sděleny.

Sdílejte článek s ostatními!
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email
Print this page
Print