Utkání v bowlingu (leden 2019)

Na první utkání v bowlingu, které se konalo loni na podzim, jsme zamluvili dvě dráhy a jednu jsme museli vzhledem k velkému počtu zájemců přiobjednat. Na letošní utkání už jsme se připravili lépe a rovnou objednali dráhy tři. Jenže už během přihlašování účastníků bylo jasné, že i to bude málo, takže jsme opět rychle zamluvili ještě jednu dráhu.

Turnaj v bowlingu

A to se pro nemoc ještě tři zájemci na poslední chvíli omluvili! Velká účast nás samozřejmě těší, ale ještě víc nás těší fakt, že do hry se s vervou zapojily nejen děti, ale i jejich rodiče. I když se nejprve zdálo, že dvě hodiny budou na hru dlouhé, v rámci sportovního zápolení prokládaného nezbytným občerstvením utekly velice rychle. Někdo podával po celou dobu vyrovnané výkony, u jiného se velký úspěch střídal s protažením bočních „járků“. Danka si dráhu nejprve oťukávala
a zjišťovala, jak na to, aby ke konci odváděla už dost dobrý výkon. Martin své velmi slušné body získal vždy jakoby náhodou, když kouli jen tak lehce odhodil a od dráhy odcházel spokojeně s rukou v kapse. Ondra zase celé utkání prožíval se správným sportovním zápalem. A tak by bylo možné pokračovat. Na všech hráčích bylo vidět nadšení a radost ze hry. A to těšilo i ty, kteří nehráli a jen fandili svým blízkým.

Za své úsilí byly děti (a celkově nejlepší hráčka mezi rodiči) odměněny medailí. Jak jinak, než zlatou – první místo si opravdu zasloužili všichni. A my si jen můžeme přát, aby se i všechny další akce, které budeme letos pořádat, setkaly se stejným zájmem jako ta první letošní.